
Форма для панетоне 178*70мм, дно 178мм*высота 70мм, золото/темно-коричневий, 1шт
27 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 50217
Форми для випічки панеттоне створені для забезпечення ідеального результату навіть у найскладніших рецептах. Виготовлені з міцного хвилястого паперу з перфорованим дном.
Переваги форм для панеттоне:
Перфороване дно покращує циркуляцію повітря, забезпечуючи рівномірне пропікання тіста.
Міцний хвилястий папір забезпечує надійність і стійкість навіть для великих порцій тіста.
Форми не потребують змащування маслом, що спрощує процес випікання.
Готову випічку можна подавати прямо у формі – це додає стильності та зручності.
Підходять для панеттоне та кексів.
Виготовлені з матеріалів, безпечних для довкілля, що дозволяє легко утилізувати їх після використання.
Форма 178*70мм, диаметром дна 178мм, для закладки теста примерно 750 грамм.
| Основные | |
|---|---|
| Тип формы | Круглая |
| Состояние | Новое |
| Назначение формы | Для пасхи/кулича |
| Диаметр | 178 мм |
| Высота стенок | 70 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ячеек | 1 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Основные атрибуты | |
| Высота | 70 мм |
| Количество в упаковке | 1 |
| Высота бортика | 70 мм |
- Цена: 27 ₴


