Паперові форми для випічки пасок – це ідеальне рішення для створення святкової випічки. Міцне дно з хвилястого картону забезпечує стабільність, а пергаментні стінки дозволяють уникнути змащування жиром. Завдяки перфорації, тісто отримує можливість "дихати", що позитивно впливає на його структуру під час випікання.
Форма 70*78мм, діаметром дна 70мм, для закладки тіста приблизно 100-150грам.
Набір 100шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Призначення форми | Для пасхи/паски |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота стінок | 78 мм |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість осередків | 100 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Основні атрибути | |
| Висота | 78 мм |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Висота бортика | 78 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴/комплект

